Obrazek

 

Kategoria I- klasy I-IV SP

Miejsca 1

Paweł Kochaniec ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

Miłosz Kosiński ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach

Filip Branewski ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach

Julia Kudelska ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach

Weronika Bochra ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

 

Miejsca 2

Weronika Weberman ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach

Lena Śmigasiewicz ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach

Piotr Dymczyk ze Szkoły Podstawowej w Stołpiu

Piotr Stołpiak ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

Karolina Sobczyńska ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

 

Miejsca 3

Michał Szymański ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach

Wojciech Dymczyk ze Szkoły Podstawowej w Stołpiu

Daniel Karaniewicz ze Szkoły Podstawowej w Strupinie Dużym

Weronika Kuryluk ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

 

Wyróżnienia

Jakub Kowalczuk ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

Szymon Judczyc ze Szkoły Podstawowej w Strupinie Dużym

Jagoda Smorga ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach

Joanna Szlendak ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach

 

Kategoria II- klasy V-VIII SP

 

Miejsca 1

Zuzanna Stachel ze Szkoły Podstawowej w Stawie

Mateusz Sobolewski ze Szkoły Podstawowej w Stawie

Julia Ostrowska ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach

Magdalena Ćwikła ze Szkoły Podstawowej w Stołpiu

 

Miejsca 2

Julia Lalik ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

Karolina Mazurek ze Szkoły Podstawowej w Strupinie Dużym

Roksana Iwaniec ze Szkoły Podstawowej w Strupinie Dużym

 

Miejsca 3

Julia Samborska ze Szkoły Podstawowej w Strupinie Dużym

Agnieszka Kubina ze Szkoły Podstawowej w Stołpiu

Patrycja Słomka ze Szkoły Podstawowej w Stołpiu

 

Wyróżnienia

Wiktoria Górska ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

Julia Romanowska ze Szkoły Podstawowej w Stawie

Gabriela Danak ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

Zuzanna Rybicka ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

Kinga Lackowska ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach

Tomasz Gąsior ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

Wiktoria Dzieńkowska ze Szkoły Podstawowej w Stawie

Wiktoria Dworak ze Szkoły Podstawowej w Okszowie

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

 

 

             W naszej szkole odbył się gminny konkurs z języka angielskiego „Nie taki angielski straszny - jak go malują ” pod patronatem Wójta Gminy Chełm.

Uczniowie mieli za zadanie przedstawić wybrane przez siebie przysłowia, idiomy lub powiedzenia w języku angielskim za pomocą ilustracji.

Organizatorami konkursu były nauczycielki języka angielskiego p. Monika Studzińska i p. Dorota Kaczmarczyk.