Obrazek

21 marca obchodziliśmy  nie tylko pierwszy Dzień Wiosny ale otworzyliśmy się na innych i zaprezentowaliśmy naszą szkołę, jako placówkę godną wyboru .

Pani dyrektor Hanna Elak rozpoczęła dzień od przekazania symbolicznego klucza do szkoły na  ręce zastępcy przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Przybyłym gościom przedstawiono ofertę dydaktyczną i wychowawczą oraz zaprezentowano bazę szkoły. Goście mogli posłuchać piosenki w języku angielskim w wykonaniu Ani Budzyńskiej, obejrzeć przedstawienie pt. „Gdzie jest wiosna” klasy II SP oraz prezentację drużyny harcerskiej. Dużą atrakcją cieszył się film o szkole przygotowany przez uczniów pod kierunkiem p. Piotra Bakuna.

Tego dnia uczniowie naszej szkoły jak również przybyli goście mogli uczestniczyć w zajęciach otwartych;  odkryć swój talent plastyczny na warsztatach artystycznych; dowiedzieć się jak to jest, być młodym chemikiem w trakcie warsztatów chemicznych oraz z bliska poznać kulturę krajów anglojęzycznych i Rosji w naszych kawiarenkach.

Koordynatorem dnia otwartego była p. M. Studzińska.

Tego dnia odbył się również festiwal prozdrowotny mający na celu propagowanie zdrowego odżywiania.Komisja w składzie: p. dyrektor H. Elak , z-ca dyrektora p. T. Michalska, p. A. Spyrka, wyłoniła laureatów:

I miejsce: Kuba Strzelecki (kl. IIIa SP), Daria Komorowska (kl. VSP)

II miejsce: Magdalena Bielak (kl. I G), Magdalena Drzazga (kl. IIG)

III miejsce: Julia Pietrzak (kl. VSP), Paweł Remiś (kl. IISP)

 

Koordynatorami festiwalu były p. A. Spyrka i p. D. Strzelecka.