Obrazek

BALU KARNAWAŁOWY 2020

10 stycznia 2020 r. pod hasłem "TWOJE STOŁPIE BRZMI ZNAJOMO" odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy. Tego dnia wszystkim towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna dzięki pracy nauczycieli i pracowników szkoły zmieniła się w prawdziwą salę balową, która zachęcała do szampańskiej zabawy - najpierw młodszych uczniów klas 0-III, a potem starszych uczniów klas IV-VIII.

Zabawę rozpoczął korowód klas, w czasie którego uczniowie zaprezentowali się w pięknych strojach i przebraniach. Część dedykowaną młodszym dzieciom prowadziły Reniferki: Małgorzata Mielniczuk, Monika Studzińska, Dorota Kaczmarczyk, Monika Król i Ewa Kozina, które animowały zabawy i konkursy. Imprezę dla starszych uczniów prowadziły panie Dorota Kaczmarczyk i Agnieszka Brzyszko. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Zabawa urozmaicona była występami klas, które oceniane były przez jury w składzie: Mikołaj i Mikołajka, przewodnicząca Rady Rodziców Dorota Ulrych oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego Andrzej Hadam. Była to również okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. Można było także poszaleć na "ściance". Jak na prawdziwy bal przystało, wybrani zostali królowie i królowe balu wśród rodziców i uczniów. W czasie przerwy zorganizowano poczęstunek dla uczestników oraz gości naszego Balu.

 Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do bardzo udanych. Wszystkim, którzy przyłączyli się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa się udała - serdecznie dziękujemy!

RELACJA WIDEO Z BALU:

CZĘŚĆ PIERWSZA

CZĘŚĆ DRUGA